Lista update-uri ce vor urma si sunt pe serverul de teste: viewtopic.php?f=4&t=446

Propunere eveniment OX

Spune-ne ce ți-ar place să apară pe joc sau să se modifice în așa fel încât ca tu să fii mulțumit!
Închis
Moise
VIP
VIP
Reactions:
Romania

Sâm Aug 12, 2017 6:00 pm

Numele tău pe joc: [GM]Aqua
Sugestia dorită pentru îmbunătățirea jocului: Propunerea are in vedere evenimentul OX, mai exact, să se scoată transormarea in pet-uri de la OX. De ce? In primul rând majoritatea playerilor se transformă inapoi cu ajutorul inelului sau shop-ului, iar, in al doilea rând nu reduce aşa mult lagul, dacă chiar e problema de lag propun să se implementeze sistemul de ox cu playerii invizibili pentru reducerea completă a lagului.
De ce crezi că această sugestie ar trebui aplicată?: E mult mai practic decât ce este acum.

-Aştept părerea judecătorilor.
Imagine
Imagine
Imagine

Tekken
Player Shayne 2
Reactions:
Romania

Sâm Aug 12, 2017 6:08 pm

Pro.
Imagine
Uneori avem aşteptări prea mari şi ne încredem prea uşor în persoanele care mai devreme sau mai târziu aleg să se retragă doar pentru simplul fapt că nu vor să mai lupte.

Paradox.
VIP
VIP
Reactions:

Sâm Aug 12, 2017 6:08 pm

PRO.

J.Sofia
Miss
Miss
Reactions:

Sâm Aug 12, 2017 6:14 pm

Prooooooooooooooooooooooooooooooooooooo , în special pentru sistemul de ox cu playerii invizibili.
Imagine
Imagine

Moise
VIP
VIP
Reactions:
Romania

Sâm Aug 12, 2017 6:45 pm

[DSG]Type scrie:
Sâm Aug 12, 2017 6:26 pm
Nu știu ce să`ți zic, corect lag`ul tot e pentru că fumul și effectele de pe arme, armuri,etc se văd și transofrmat aici ai pro, dar la invizbil tu crezi că nu o să fie la fel? O să se vadă și acolo fum, numai dacă le poate face Quba, aici ai și pro și contra.

PS: Dacă acest sistem se folosește pe baza "camuflajului" de la ninja, nu`i văd rostul. :)
Intr-adevăr, pet-urile cât şi fumul o să se observe in continuare, dar mai scade puţin. In plus nu se mai ţine tot serverul după cineva.
Imagine
Imagine
Imagine

Fabz
Helper
Helper
Reactions:
Germany

Sâm Aug 12, 2017 8:18 pm

Când am propus asta pe forumul trecut a spus că se rezolvă, da'păi nici acum nu s-a rezolvat.
Totuşi, pro.
Imagine
If you hate what's in your head, the fuck would you speak your mind?
Imagine
Imagine

[PvP]umF | OTC
Player Shayne 2
Reactions:

Dum Aug 13, 2017 11:45 am

PRO..
Imagine

Dollar
BANNED
Reactions:
Italy

Mar Aug 15, 2017 1:40 pm

De la mine ai un pro , dar macar , daca se scoate transformarea si se scot coliziunile , este perfect .
#OnlyFriends #Valoare #LuxuryLife
Imagine
Imagine

Desteny
Player Shayne 2
Reactions:
Romania

Joi Aug 31, 2017 9:16 pm

Pro . ;) Cu toate ca , nu stiu exact dar poate ca majoritatea jucatorilor au doua conturi nu zic ca e ceva rau dar poate ca deasta este si lag adica poate ca unii din ei vin cu ambele conturi pe cand alti cu cate unul sa ne gandim si la acest aspect . Dar in orice caz din partea mea ai pro.Imagine
[*]Doar o inimă tristă, este tot ce mai am Da' văd că încă rezistă, nici măcar nu visam Nici măcar nu speram, să rămână-n picioare
Imagine

Închis
  • Informaţie