Lista update-uri ce vor urma si sunt pe serverul de teste: viewtopic.php?f=4&t=446

Auto.

Spune-ne ce ți-ar place să apară pe joc sau să se modifice în așa fel încât ca tu să fii mulțumit!
Închis
Tekken
Player Shayne 2
Reactions:
Romania

Mie Noi 15, 2017 10:16 am

Numele tău pe joc: [H]Cristi
Sugestia dorită pentru îmbunătățirea jocului: Propun să se scoată Auto-ul.De ce? Pentru că foarte mulţi jucători joacă la auto şi este foarte enervant să fi ţinut pe jos de către sura sau ninja.
De ce crezi că această sugestie ar trebui aplicată? Păi, aşa se va vedea cine are tactică mai bună.Şi cine este o tentativă de player.
Imagine
Uneori avem aşteptări prea mari şi ne încredem prea uşor în persoanele care mai devreme sau mai târziu aleg să se retragă doar pentru simplul fapt că nu vor să mai lupte.

Spx
Helper
Helper
Reactions:

Mie Noi 15, 2017 2:07 pm

Contra ! Când baţi pietre metin sau nu mai ştiu eu ce, ce te faci fără auto?

Tekken
Player Shayne 2
Reactions:
Romania

Mie Noi 15, 2017 3:18 pm

Şi tu acuma Rafa...Şhayne2, e un server PvP...Nu unul PvM...Şi dacă tot vrei pvm, poţi bate pietrele metin şi fără auto.Că nu e aşa greu.
Imagine
Uneori avem aşteptări prea mari şi ne încredem prea uşor în persoanele care mai devreme sau mai târziu aleg să se retragă doar pentru simplul fapt că nu vor să mai lupte.

Dean Winchester
Şef ăl Mare
Şef ăl Mare
Reactions:
Romania

Mie Noi 15, 2017 3:34 pm

Habar n-aveţi cum o să fie serverul după update , n-o să mai ziceţi voi că n-aveţi nevoie de auto prietenii mei elefanţi . Cea mai proastă propunere pe ziua de astăzi , fiecare joacă cum vrea , această scuză cu tactica e penibilă . Nu toţi sunt ca voi să stea pe metine fără auto , poate ei n-au timp să stea cu space-ul on 24/24. Plus că face parte din joc şi fiecare îl foloseşte dacă vrea ..Ce-ar fi să vin eu să vă zic că n-aveţi voie să folosiţi corp la war sau risipă la sura ?

Contra total.

Tekken
Player Shayne 2
Reactions:
Romania

Mie Noi 15, 2017 10:03 pm

Eşti chiar aşa sigur, că nu avem habar cum o să fie noul update? Hai zău.Eu ştiu foarte bine că dacă se face update Şhayne2 nu o să mai fie 100% PvP şi o să fie şi PvM.Şi de auto chiar nu ai nevoie că nu trebe să fii la PC ca să ţi apăsat SPACE sau altceva.Pentru tine, e o propunere proastă, dar pentru alţii poate nu e.Şi asta e adevărat, că fiecare joacă cum vrea.Dar totuşi să ne gândim puţin.Că şi dacă termini partea PvM iar o să înceapă PvP-urile şi 1 - 1 şi acolo te cam deranjează zic şi eu.Face parte din joc, dar e o simplă propunere.Nu trebuie să te revolţi aşa tare.Uite de exemplu wăr mental vs sura arme magice nu se foloseşte corp.=))
Imagine

Mădă
Şefă
Şefă
Reactions:
Romania

Joi Noi 16, 2017 11:14 am

Propunerea e de căcat..nu stau să scriu romane ca Ley..nu o să fie niciodată aplicat așa ceva. T/C . Nici nu mai are rost să își dea lumea cu părerea la cât de nașpa e propunerea.
#A
Imagine
Imagine
Imagine

Închis
  • Informaţie