Lista update-uri ce vor urma si sunt pe serverul de teste: viewtopic.php?f=4&t=446

"NR1" [KING]Dollar.

Aici puteți discuta despre orice doriți, în limita bunului simț!
Cristi
King
King
Reactions:
Romania

Lun Oct 09, 2017 8:10 pm

Păi, ce-ai făcut mă nene mă? Te dădeai nr1 pe şhayne unde critica decide setul?Dar pe un server PvP Clasic, eşti 0 barat.În faţa mea, mereu vei rămâne o tentativă de player.Du-te şi mai învaţă tentativo.Când ai să îmi treci de 2 la un set, atunci am să te respect.Dar să îmi treci de 2, pe un PvP Clasic, nu pe un server, unde critica decide duelul.Hai că îţi las cele 3 SS-uri cele 3 set-uri ale noastre.
1) https://imgur.com/a/znv5g
2) https://imgur.com/a/W6H9w
3) https://imgur.com/a/cC7at

[PvP]Tekken -> 4ŢaNr1 -> Mental Style
Imagine
The love I have for you
All the worlds I've said are true
I can't live without you
I'm not me without you...

CevinKyoara
Player Shayne 2
Reactions:
Monaco

Lun Oct 09, 2017 8:15 pm

Uhm, mor =)))) uite cine se lauda ca ma bate pe mine la general cu 5 conturi, ioi doamne =))))
You can keep swearing, but you won't stop lovin

Dollar
Shayne Hero
Shayne Hero
Reactions:
Italy

Lun Oct 09, 2017 9:52 pm

Si toate aceste lucruri ca sa imi aratati ca traiti in acest joc ? :)) olte fa-ti coaie o viata , lasa metinu , eu am 18 ani si incep sa il las putin cate putin , tu ai 22 sau cat drq ai [si sincer nu imi pasa] , si traiesti in el , trist , si cand te gandesti ca rupi laba in doua.... aia e esti smar2 pe un joc , noi sa fim sanatosi . si de cand e voie sa faci reclama la alte servere pe forum ?=]] si mai vrei sa intri si in staff =]] vai vai .
#OnlyFriends #Valoare #LuxuryLife
Imagine
Imagine

Cristi
King
King
Reactions:
Romania

Lun Oct 09, 2017 10:30 pm

Prin acele 3 SS-uri, am vrut să îţi dovedesc că nu eşti deloc "NR1" aşa cum te lăudai.Hai să îţi mai zic o chestie. NR1 nu există, că mereu va exista un player mai bun ca altu.Trăiesc în el?Cu ce trăiesc în el?Că ţi-am dovedit că eşti doar o tentativă de player, care nu ştii nici să ţi sir în mână şi dai skill ca să scapi de ele?De aceea trăiesc?Rup laba?Eşti aşa sigur, de ce tastezi tu acolo?Nu mă cred smar2, dar nu suport când văd un anonim că se laudă că e "NR1" şi nu ştie cu ce ajută la mental corpul G1.Sunt conştient că am făcut reclamă la alt server,stai liniştit.Dar, eu mai mult voiam să le dovedesc tuturoro, că tu eşti paralel pe orice rasă şi că eşti o tentativă de player, care e mare smar2 la generală că la 1 - 1 eşti 0 barat.
Imagine
The love I have for you
I can't live without you

Dollar
Shayne Hero
Shayne Hero
Reactions:
Italy

Mar Oct 10, 2017 1:46 pm

1.Vreau sa vad si eu doavada ca am zis ca sunt nr 1 ''pe war''
2.Vad ca zici de alti ca iti cersesc atentia , dar tu ce faci acuma ?
3.Fa-ti coaie o viata.
Imagine
Imagine

Cristi
King
King
Reactions:
Romania

Mar Oct 10, 2017 2:38 pm

Nu am specificat rasa pe care eşti tu "NR1", dar aşa ziceai şi poţi întreba pe cine vrei, că toată lumea îţi poate confirma.Dar, cum ţi-am mai zis, NR1 nu există şi nici nu va exista niciodată, că mereu va fii un player mai bun ca celălalt.Stai chill,
că nu îţi cerşesc atenţia.Prin acest topic, am vrut să le arăt playerilor, că tu eşti paralel cu metinu,dai skill doar să scapi de ele şi nu ştii nici să ţi un amărât de sirius în mână.De unde ştii că nu am o viaţă?Eu, încă văd că respir deci viaţă mai am, că nu sunt mort.
Imagine
The love I have for you
I can't live without you

Dollar
Shayne Hero
Shayne Hero
Reactions:
Italy

Mar Oct 10, 2017 3:16 pm

Zici ca nr 1 nu exista dar totusi tu si umf v-ati dat titlul de nr 1 si nr 2 =]]]]]]] ma faci sa rad... esti paralel si ti-am zis de la inceput ca nu stiu juca war , dar ce sa-ti explic tie ca nu stii sa legi 1 fraza.
Imagine
Imagine

Cristi
King
King
Reactions:
Romania

Mar Oct 10, 2017 3:20 pm

Coiţe, eu nu mă dau NR1, pentru că ştiu că mai am multe de învăţat pe wăr mental, sunt unele chestii care încă nici eu nu le ştiu.Dar, pot să zic liniştit că adversar pe wăr mental, nu prea am, doar pe Iuli.Păi, mi se rupe mie, că tu ştii juca pe wăr mental sau nu.Nu ştiu să leg o frază?Văd, că eşti chiar un incult.Dar mă rog, ce să îi ceri unui specimen pe cale de dispariţie ca tine.
Te las să plângi încontinuare sau să suferi.Salut.Nu am să îţi mai răspund la comentarii.
Imagine
The love I have for you
I can't live without you

Dollar
Shayne Hero
Shayne Hero
Reactions:
Italy

Mar Oct 10, 2017 6:53 pm

asa sa faci , dar zici ca eu sunt incult dar ai mai multe greseli gramaticale in ce ai scris mai sus decat par in cap .
Imagine
Imagine

Fabz
King
King
Reactions:
Germany

Mie Oct 11, 2017 6:53 pm

Mute păntru reclamă la alt server, huaaaaaa.
Imagine
Yeah, I'm the new Santa Claus

Imagine
Fabz gon' fake you, Fabz gon' betray you

Imagine

Închis
  • Informaţie